LLMZA

ERA-NET ForestValue

Forest Value 2 uzaicinājums iesniegt pētniecības priekšlikumus

ForestValue2 izsludina starptautisku uzaicinājumu iesniegt priekšlikumus pētniecībai, attīstībai un inovācijai mežsaimniecības nozarē, paredzot indikatīvu publisko finansējumu līdz 7 miljoniem eiro. ForestValue2 2023 mērķis ir atbalstīt starptautisku sadarbības sistēmu pieeju, lai radītu zināšanas, kas atbalsta mežu un meža resursu vislabāko izmantošanu, vienlaikus līdzsvarojot daudzveidīgos ieguvumus sabiedrībai, klimatam, videi un ekonomikai.

Lasīt tālāk ...

ForestValue NEWSLETTER November 2021

Par projekta ForestValue 2021. gada rezultātiem un pētniecības projektiem lasiet: ForestValue NEWSLETTER November 2021

ForestValue NEWSLETTER December 2020

Dear friends of ForestValue,

The ForestValue consortium is proud to present its #6 ForestValue Newsletter. Besides other contents, you are welcome to learn about the current actions of the research projects of the ForestValue call 2017 and check out more details for the ForestValue Joint Call in 2021.

 

Enjoy reading!

ForestValue

Lasīt tālāk ...

LLMZA ERANET Forest Value darba grupas sanāksmē Berlīnē, Vācijā

 Oktobra mēnesī LLMZA prezidente Baiba Rivža piedalījās Lauksaimniecības un pārtikas ministrijas ERANET Forest Value darba grupas sanāksmē Berlīnē, Vācijā. Sanāksmes laikā tika izvērtēti iesniegto projektu rezultāti (ziņoja Martins Greimels (Austrija)).

Lasīt tālāk ...

Informācija projekta ForestValue dalībniekiem

Informācija par ForestValue tagad ir pieejama arī CORDIS (oficiāla atsauce uz projektu obligāta):
https://cordis.europa.eu/project/rcn/213373_en.html  

Ierosinātais Cofund darbības kopējais mērķis "ForestValue - uz mežu balstītas bioekonomikas ieviešana" ir veicināt Eiropas mežu nozares inovāciju un konkurētspēju, un atbalstīt tā pārveidi no resursu ziņā ietilpīgas par zināšanu ietilpīgu, produktīvu, resursu ziņā efektīvu un ilgtspējīgu nozari. Ilgtspējīga mežsaimniecības sistēmu modernizācija, tostarp inovatīvas uzņēmējdarbības attīstība un ražošanas tehnoloģiju ieviešana.