LLMZA

LLMZA Jauno zinātnieku konkurss

LLMZA izziņo pieteikšanos doktorantu – topošo zinātnieku 2020. gada darbu konkursā

Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmija (LLMZA) aicina doktorantus – topošos zinātniekus pieteikties 2020. gada darbu konkursā. Pieteikšanās līdz 16. septembrim.
Konkursa mērķis ir stimulēt lauksaimniecībā aktuālu zinātniski – praktisko problēmu risināšanu, kā arī zināšanu pārnesi uz ražošanu. Kā arī sekmēt zinātnisko projektu, promocijas un maģistrantu darbu izpildes kvalitāti, veicināt doktorantu izaugsmi.

Pielikums (pdf).

Lasīt tālāk ...

LLMZA JAUNO ZINĀTNIEKU KONKURSS

Izziņots nolikums: LLMZA organizētais doktorantu - topošo zinātnieku darbu konkursa 2018. gada un arī Latvijas valsts 100 gadu jubilejas sezonā.

Lasīt tālāk ...

Apbalvoti Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas doktorantu - topošo zinātnieku konkursa laureāti

Šī gada 5. novembrī pasākuma Ražas svētki „Vecauce-2015" laikā tika pasniegti LLZMA Atzinības raksti un apbalvojumi Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas doktorantu - topošo zinātnieku konkursa dalībniekiem.

Lasīt tālāk ...

Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas organizētais doktorantu – topošo zinātnieku darbu konkursa 2015. gada sezonā

Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas organizētais
doktorantu – topošo zinātnieku darbu konkursa 2015. gada sezonā
NOLIKUMS

Konkursa mērķi

Stimulēt lauksaimniecībā aktuālu zinātniski – praktisko problēmu risināšanu un zināšanu pārnesi uz ražošanu. Sekmēt zinātnisko projektu un promocijas darbu izpildes kvalitāti, kā arī veicināt doktorantu izaugsmi.

Lasīt tālāk ...