LLMZA

Zemkopības ministrija (ZM) sadarbībā ar LZA LMZN un LLMZA izsludina pieteikšanos konkursam “Sējējs 2021”.

Zemkopības ministrija (ZM) sadarbībā ar LZA LMZN un LLMZA izsludina pieteikšanos konkursam "Sējējs 2021" līdz 14. maijam. Konkurss "Sējējs 2021" ir Zemkopības ministrijas (ZM) rīkots ikgadējs pasākums, kura mērķis ir noteikt labāko ieguldījumu Latvijas lauku attīstībā un lauksaimniecībā.

 Konkursa norise

11. Par konkursa dalībnieku nominācijā "Zinātne praksē un inovācijas" var būt, ja ir dota informācija par darbu ieguldījumu Latvijas lauku attīstībā un lauksaimniecībā, kuru paveikuši:
11.1. jaunais zinātnieks, kurš ne vairāk kā pirms 3 gadiem zinātniskā vadītāja vai konsultanta vadībā sekmīgi aizstāvējis promocijas darbu un sekmīgi turpina sākto zinātniskā darba virzienu. Zinātniskā darba rezultāti vai izstrāde ir ieviesta praksē ražojošā uzņēmumā, zemnieku saimniecībā, lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvajā sabiedrībā vai noteiktā lauku reģionā vai ražošanas nozarē;
11.2. jaunais zinātnieks, kurš ne vairāk kā pirms 3 gadiem zinātniskā vadītāja vai konsultanta vadībā sekmīgi aizstāvējis promocijas darbu un sekmīgi turpina sākto inovatīvā zinātniskā darba virzienu. Zinātniskā darba rezultāti vai izstrādes ir inovatīvas, apsteidzot pašreizējās izplatītākās aktualitātes lauksaimniecības praksē un papildinot nozaru aktualitāšu zinātnisko pamatojumu.

19. Šī nolikuma 2.9. apakšpunktā minētajā nominācijā:
19.1. šī nolikuma 11.1. apakšpunkta kritērijiem atbilstošu dalībnieku var izvirzīt ražojošs uzņēmums, zemnieku saimniecība, lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība, lauksaimnieku nevalstiskās organizācijas, biedrība "Latvijas Lauksaimniecības un meža Zinātņu akadēmija" (turpmāk – LLMZA) vai Latvijas Lauksaimniecības universitāte (turpmāk – LLU);
19.2. šī nolikuma 11.1. un 11.2. apakšpunkta kritērijiem atbilstošu dalībnieku var izvirzīt lauksaimnieku nevalstiskās organizācijas, LLMZA vai LLU.

Konkursa norise un pieteikšanās

21.3. nominācijā "Zinātne praksē un inovācijas" līdz 14. maijam Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijā nosūtot uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. :
21.3.1. rakstisku pieteikumu un pamatojumu. Konkursam izvirzītais projekts var būt arī starpnozaru rakstura ar risinājumu daudzveidīgām problēmām, kas skar arī valsts politikas nostādnes;
21.3.2. zinātniskā darba, izstrādes apraksta un pamatojuma vienu oriģināleksemplāru elektroniskā (PDF formātā) veidā. Iesniedz arī pārējo konkursanta darba objektīvai novērtēšanai nepieciešamo informāciju (CV, publikāciju sarakstu, kā arī pārējos publicitāti un pēc konkursanta ieskatiem objektīvam darba vērtējumam nepieciešamos raksturojošos rādītājus). Ja uz balvu pretendē autoru kolektīvs (ne vairāk kā 5 personas), pieteikumā kā balvas saņēmēju norāda tikai vienu personu.

Papildu informācija: https://www.sejejs.lv/

Pielikums(.doc)

Pielikums(.doc)