LLMZA

Darbu iesniegšana konkursa „Sējējs - 2015" grupā „Jaunais zinātnieks"

Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmija aicina līdz šī gada 15. jūnijam iesniegt darbus konkursa „Sējējs-2015" grupā „Jaunais zinātnieks".

Par konkursa dalībnieku grupā „Jaunais zinātnieks" var būt jaunais zinātnieks, kurš atbilst šādām prasībām:

- ir izstrādājis zinātnisko darbu lauksaimniecībā un lauku attīstībā;

- šajā vai iepriekšējā gadā (no 2014.gada 1. jūnija līdz 2015.gada 31.maijam) ir ieguvis zinātņu doktora zinātnisko grādu.

Pretendentiem, saskaņā ar konkursa nolikumu, jāiesniedz rakstisks pieteikums brīvā formā, papildus pievienojot:

  • zinātniskās padomes sēdes (vai līdzvērtīgas institūcijas) protokola izrakstu par darba virzību konkursam - vienu oriģinālu un šos pašus materiālus PDF formātā;
  • jaunā zinātnieka dzīves un darba gājuma aprakstu (Curriculum vitae), iekļaujot publicēto zinātnisko darbu (iesniegto un pieņemto darbu) sarakstu pēdējo trīs gadu laikā (no 2012.gada jūnija līdz 2015.maijam) un sarakstu par dalību projektu īstenošanā par šo pašu periodu - vienu oriģinālu un šos pašus materiālus PDF formātā;
  • zinātniskā darba vienu oriģināleksemplāru un tā kopsavilkumu izdrukātā formātā un šos pašus materiālus PDF formātā.

Pieteikums jāiesniedz Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijā, Akadēmijas laukums 1 (2.stāvs, 204.kab.), Rīga, LV 1050. Tālruņi uzziņām: 67223448, 26058710, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Vairāk detalizēta informācija par konkursu Zemkopības ministrijas mājas lapā www.zm.gov.lv sadaļā „Sējējs".