LLMZA

Darbu iesniegšana konkursa “Sējējs – 2014” grupā “Zinātne lauku attīstībai”

Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmija aicina līdz šī gada 16.jūnijam iesniegt darbus konkursa “Sējējs 2014” grupā “Zinātne lauku attīstībai”.

Par konkursa dalībnieku grupā „Zinātne lauku attīstībai” var būt jaunais zinātnieks vai zinātnieks, kurš atbilst šādām prasībām:

- jaunais zinātnieks, kurš ir izstrādājis zinātnisko darbu lauksaimniecībā un lauku attīstībā un kurš šajā vai iepriekšējā gadā (no 2013.gada augusta līdz 2014.gada maijam) ir ieguvis zinātņu doktora zinātnisko grādu.

- zinātnieks (vai zinātnieki), kurš/i ir guvis/uši izcilas sekmes zinātniskās pētniecības darbā un kura/u pētījumu rezultāti 2013. gadā vai 2014. gadā ir publicēti zinātniskajā darbā – monogrāfijā un tiek izmantoti lauku attīstībai.

Pretendentiem, saskaņā ar konkursa nolikumu, jāiesniedz rakstisku pieteikumu brīvā formā, papildus pievienojot:

- zinātniskās padomes sēdes (vai līdzvērtīgas institūcijas) protokola izrakstu par darba virzību konkursam piecos eksemplāros (viens oriģināls un četras kopijas);

- pētnieka/u dzīves un darba gājuma aprakstu/s (Curriculum vitae), iekļaujot publicēto zinātnisko darbu (iesniegto un pieņemto darbu) sarakstu pēdējo 12 mēnešu laikā (no 2013.gada jūnija līdz 2014.maijam) un sarakstu par dalību projektu īstenošanā piecos eksemplāros;

- zinātnisko darbu piecos eksemplāros (vai divus darba oriģināleksemplārus un trīs tā kopsavilkumus).

Pieteikumus jāiesniedz: Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijā, Akadēmijas laukums 1 (2.stāvs, 204.kab.), Rīga, LV 1050. Tālruņi uzziņām: 67223448, 26058710, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Vairāk detalizēta informācija par konkursu Zemkopības ministrijas mājas lapā www.zm.gov.lv sadaļā „Sējējs 2014”.

 

LLMZA prezidijs