LLMZA

ES projekti

eraf

ERAF 2.1.1.2. apakšaktivitāte „Atbalsts starptautiskās sadarbības projektiem zinātnē un tehnoloģijās (EUREKA, 7.Ietvara programma un citi)”

Projekts „Latvijas Zinātņu akadēmijas un Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas kapacitātes stiprināšana un starptautisku projektu pieteikumu izstrāde”

Vienošanās Nr. 2010/0294/2DP/2.1.1.2.0/10/APIA/VIAA/009

Projekta Nr. 009/2112

 

Projekta vispārīgais mērķis - veicināt Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) un Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas (LLMZA) atpazīstamību un sekmēt starptautisku projektu izstrādi lauksaimniecības un meža zinātņu jomās.

Projektā paredzētās galvenās aktivitātes:

-         Pētījumu rezultātu izplatīšana, nodrošinot zinātnieku dalību starptautiskās konferencēs. Tā, piemēram, 2011.-2013.gadā plānota Latvijas pārstāvju dalība Eiropas Lauksaimniecības, pārtikas un dabaszinātņu akadēmijas apvienības (LPDAA) ģenerālasamblejās un saistītajos semināros, kā arī Eiropas Lauksaimniecības pētījumu iniciatīvas konferencēs;

-         Uzsākto pētījumu tālāka attīstība, sagatavojot starptautisku projektu (ES Ietvara programmas, EUREKA, Leonardo da Vinci u.c.) pieteikumus un to ietvaros paredzot turpmāku izpēti par zināšanu pārneses un citiem jautājumiem.

Projekta iesniedzējs un īstenotājs ir LZA, sadarbības partneris – LLMZA.

 

Projekta īstenošana plānota no 01.01.2011. līdz 31.12.2013. (36 mēneši)

Projekts tiks īstenots Rīgā, Akadēmijas laukumā 1

Projekta finansējums (kopējās attiecināmās izmaksas) ir 59738 Ls, no kuriem 100% ir Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansējums.

Projekta rezultātā tiks sagatavoti un iesniegti apstiprināšanai vismaz trīs starptautiski projektu pieteikumi, kā arī nodrošināta zinātnieku dalība starptautiskās konferencēs un starptautiski citējamu zinātnisko rakstu sagatavošana.

 Vairāk informācijas šeit!

Ieva Brence

Tel.: 67223448, 26363506

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.