LLMZA

Līdzfinansēto SusCrop projektu potenciālās ietekmes novērtējums

Ir noslēgušies SusCrop projektu programma, kurā Latviju pārstāvēja Latvijas pētnieki. Latvijas koordinators bija Latvijas Lauksaimniecības un Meža zinātņu akadēmija,

Kopš 2019. gada pavasara, kad sākās pirmā SusCrop (līdzfinansētā) konkursa projektu īstenošana, ir pagājuši aptuveni četri gadi.

Covid-19 pandēmija būtiski neietekmēja projektu īstenošanu, tomēr, Eiropas Komisijai pagarinot ERA-NET līdzfinansējumu, arī projektu termiņus varēja pagarināt, ļaujot pētniecības konsorcijiem sasniegt vēlamos rezultātus un iznākumus.

Pamatojoties uz gala ziņojumiem, neatkarīga ekspertu grupa analizēja līdzfinansēto projektu rezultātus un iespējamo ietekmi. Trīspadsmit projekti pārsteidza ar augstu akadēmisko ietekmi, tehnoloģiskiem sasniegumiem un taustāmiem valorizācijas pasākumiem, tostarp dažādām ieinteresētajām personām un starpdisciplinārām pieejām.

Vairāk par SusCrop projektiem šeit

https://www.suscrop.eu/call-information/1st-call

Vairāk par SusCrop rezultātiem šeit

https://www.suscrop.eu/news?backRef=7&news=Assessment_of_the_potential_impact_of_projects_under_the_co_funded_call

Gala ziņojums https://www.suscrop.eu/lw_resource/datapool/systemfiles/agent/news/F8929F0AF0672456E0537E695E86658B/live/document/SusCrop-IA-Eval_vpublic.pdf