LLMZA

  • Lauksaimniecības zinātņu nodaļa

  • Inženierzinātņu nodaļa

  • Pārtikas un veterinārmedicīnas zinātņu nodaļa

  • Mežzinātņu nodaļa

  • Agrārās ekonomikas zinātņu nodaļa

Akadēmiķe Baiba Rivža saņem LBTU Studējošo pašpārvaldes "Gada balvu 2023" nominācijā "Mūža ieguldījums"

9cc9cd0e676f41531987bd2f50c5fb80 l

Aizvadīta tradicionālā Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) Studējošo pašpārvaldes (SP) "Gada balva 2023" svētku ceremonija, kurā īpaši tika sveikti un godināti laureāti 15 dažādās nominācijās. Pasākumā tika izcelti spilgtākie 2023. gada notikumi un godinātas tās personas, kuras devušas būtisku ieguldījumu universitātes tēla celšanā un studējošo labā, tostarp īpašu sveicienu studenti veltīja arī LBTU rektorei Irinai Pilverei, pasniedzot atzinības rakstu un balvu nominācijā "Mūsu rektore".

Nominācijā "Mūža ieguldījums" tika sveikta Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes (ESAF) profesore Baiba Rivža. Profesore ir sniegusi lielu ieguldījumu LBTU studējošo un zinātnes attīstībā, kā arī universitātes vārdu "nes" ārpus Latvijas robežām.

Pasniedzot balvu, LBTU rektore Irina Pilvere sacīja: "Mēs universitātē varam būt lepni, ka mums ir izcili studenti, darbinieki, mācībspēki, jaunie zinātnieki un atbalstītāji. Šajā pasākumā esam godinājuši daudz personības. Cilvēki ir tie, kuri parāda mūsu universitāti un mūsu attīstību. Šīs nominācijas balva ir paredzēta cilvēkam, kurš ir nesaraujami saistīts ar LBTU. Šis cilvēks vienmēr ir bijis kopā ar universitāti un par viņu varētu stāstīt ļoti daudz. Balvas nominants bija viens no pirmajiem Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes (ESAF) studentiem. Laureāte ir augstu novērtēta dažādās starptautiskās zinātniskās institūcijās, ir daudzu zinātnisko rakstu autore, tāpat izaudzinājusi jauno zinātnieku paaudzi un arī šodien turpina aktīvu darbu. Balva tiek piešķirta mūsu Baibai, kas ir sinonīms mūsu universitātei. Mūsu profesore ar lielo burtu. Mēs lepojamies ar ikvienu cilvēku, kurš veido universitātes tagadni un nākotni!"

Saņemot balvu, profesore B. Rivža klātesošajiem veltīja laba vālējumus: "Paldies kolēģiem un studentiem par šo brīnišķīgo svētku dienu! Mūsu universitātes vārds un sasniegumi ir mūsu kopīgais nopelns. Un mēs katrs dodam savu "pilienu" lielajā okeānā."

LBTU Studējošo pašpārvaldes "Gada balva 2023" ieraksts pieejams LBTU Studējošo pašpārvaldes Facebook kontā

Avots: LBTU Studējošo pašpārvalde sumina Gada balvas 2023 laureātus, LBTU, 29.02.2024.

baiba rivza sanem balvu