LLMZA

  • Lauksaimniecības zinātņu nodaļa

  • Inženierzinātņu nodaļa

  • Pārtikas un veterinārmedicīnas zinātņu nodaļa

  • Mežzinātņu nodaļa

  • Agrārās ekonomikas zinātņu nodaļa

Jaunumi

Novadīta pirmā uzņēmēju - zinātnieku kontaktbirža "Zinātnieks satiek uzņēmēju!"

15. aprīlī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā norisinājās pirmā uzņēmēju - zinātnieku kontaktbirža "Zinātnieks satiek uzņēmēju!", kuru rīkoja Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK). Prezentācijās un sarunās lauksaimniecības zinātnieki iepazīstināja uzņēmējus ar savos institūtos izstrādātajām tehnoloģijām, kultūraugu šķirnēm, pārtikas produktu izstrādes procesiem un jau izstrādātajiem tirgū esošiem produktiem. Prezentācijas uzklausīja uzņēmēji, kuriem potenciāli var būt interese šos produktus vai tehnoloģijas turpmāk pārnest ražošanā.

Lasīt tālāk ...

LLMZA prezidentei, LZA akadēmiķei Baibai Rivžai piešķirta Tbilisi Valsts universitātes Medaļa un Diploms

LLMZA prezidentei, LZA akadēmiķei Baibai Rivžai piešķirta Tbilisi Valsts universitātes Medaļa un Diploms. Šāda zinātniskā balva iepriekš piešķirta arī Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķiem: Ojāram Spārītim, Jānim Stradiņam, Viktoram Kalnbērzam, Guntim Zemītim, Tālavam Jundzim, Raitai Karnītei un Ventai Kocerei.

Diploms


Latvijas Zinātņu akadēmijas Lauksaimniecības un meža zinātņu nodaļas un Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas prezidija kopsēde 2016. gada 2. maijā

Latvijas Zinātņu akadēmijas Lauksaimniecības un meža zinātņu nodaļas (LZA LMZN) un Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas (LLMZA) prezidija kopsēde

2016. gada 2. maijā plkst. 16.00
Rīga, Latvijas Zinātņu akadēmija, LZA senāta zālē

Lasīt tālāk ...

Latvijas Zinātņu akadēmijas pavasara pilnsapulce

Latvijas Zinātņu akadēmijas pavasara pilnsapulcē 2016. gada 7. aprīlī par LZA prezidentu atkārtoti ievēlēts akadēmiķis Ojārs Spārītis, par LZA Lauksaimniecības un meža zinātņu nodaļas priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēta akadēmiķe Baiba Rivža.

pilnsapulce 5824 prof

Attēlā no kreisās un labo pusi: LZA akadēmiķe Baiba Rivža, LZA ģenerālsekretārs Valdis Kampars, LZA prezidents Ojārs Spārītis

LATVIJAS ZINĀTŅU AKADĒMIJA UN LATVIJAS TIRDZNIECĪBAS UN RŪPNIECĪBAS KAMERA RĪKO SADARBĪBAS SEMINĀRU "ZINĀTNIEKS SATIEK UZŅĒMĒJU"

Aicinām piedalīties lauksaimniecības uzņēmējus!!! Īpaši gaidīti uzņēmēji, kuri strādā lopkopības, dārzkopības, pārtikas ražošanas un bioetanola ražošanas nozarēs.

Pasākuma norises laiks un vieta:

15. aprīlī plkst. 12.00 (ierašanās no 11.30)
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras telpās: Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 35, Konferenču zālē.

Pasākumā Latvijas lauksaimniecības institūtu zinātnieki uzņēmējiem prezentēs savas potenciāli komercializējamās iestrādes.

Latvijas zinātņu akadēmija aicinājusi zinātniekus iepazīstināt uzņēmējus ar savām iestrādēm, savukārt Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera aicinājusi uzņēmējus šīs prezentācijas uzklausīt un iespējams attīstīt zinātnieku un uzņēmēju sadarbību nākotnē. Pirms pasākuma būs iespēja pacienāties ar kafiju/tēju un degustēt LLU pārtikas nozares zinātnieku izstrādātos produktus.

Pasākuma programma